Misyonumuz ve hedeflerimiz

Reklam ve tabela sektöründe öncülük sağlayıp , hem hizmet kalitesi , hem fiyat rekabeti için var gücümüzle çalışarak , en mutlu müşterilere sahip olan bir işletme olmak için ilerliyoruz.

Hakkımızda
İnovasyon Yapı, reklam malzemeleri ve hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Firmamız, pleksi, alikobant, dekota, solid polikarbonat, oluklu polikarbonat, ayna pleksi, polistren diffusor, baskı folyoları, kesim folyoları, branda ve viniller, transfer folyoları, laminasyon, sarf malzemeleri (vida, silikon vb.), alüminyum yan bant, alucor, paslanmaz, alüminyum, galvaniz, eczane tabelası, rollup banner gibi birçok reklam malzemesinin satışını yapmaktadır.

Ayrıca CNC kesim, lazer kesim, fiber lazer kesim, fason kutu harf üretimi, ayna pleksi kesimi gibi hizmetlerimizle de müşterilerimize kaliteli çözümler sunmaktayız. İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere, firmamız kendi aracıyla ücretsiz nakliye hizmeti sunmakta, diğer bölgelere ise kargo veya ambar seçenekleriyle ürünlerimizi güvenle göndermekteyiz.

İnovasyon Yapı, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla müşterilerine yüksek kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır.