Teslimat Bilgisi

İnovasyon Yapı , müşterilerine 4 farklı şekilde teslimat yapar , bu teslimatları , müşterinin konumu , ürünün miktarı , ürünün boyutu gibi durumlara göre değişkenlik gösterir.

1- Özel Sevkiyat

100 usd üstü siparişlerde , eğer müşterinin adresi istanbul anadolu yakasında ise ücretsiz sevkiyat yapar , sevkiyat planlamasına göre 1-3 iş günü içerisinde , kendi sevkiyat araçlarımızla ürünleriniz sağlamlık garantisi ile kapınıza teslim edilir. Ürünleri geldiğinde kontrol edip bir sorun yok ise irsaliyeyi imzalayıp teslim alabilirsiniz , olabilecek her türlü aksaklıkta bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2- Kurye Teslimatı

İstanbul içi acil siparişlerinizde ürününüzün boyutuna göre , motorkurye , araçkurye veya kamyonkurye ile 1-3 saat arasında siparişlerinizi size ulaştırmaktayız , siparişinizi verdikten sonra bizimle iletişime geçerek kurye talep edebilirsiniz , adresinize göre çalıştığımız firmalardan anında fiyat teklifi alıp sizlere teklifi sunuyoruz , kurye ücretini onayladığınız taktirde siparişinizi sizlere anında gönderiyoruz.

3- Kargo

Hepimizin bildiği standart kargolama işlemleri , tüm Türkiye başta olmak üzere , tüm Avrupa ülkeleri , İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerine 2-5 iş günü içinde teslim garantili kargoları gönderiyoruz.

 

4- Ambar

Genellikle büyük hacimli veya yüksek adetli paletli ürünlerde ambar ile gönderim sağlıyoruz , 81 ilimize sevkiyat sağladığımız bu işlem için lütfen almak istediğiniz ürün için fiyat isteyiniz.